| MariaDD a întrebat:

As vrea sa stiu ce oferte de cartele sunt mai avantajoase la cosmote sau Orange ..mai degraba cosmote ...sa am minute si mesaje in totate retelele, in tara ..de internet nu am nevoie big grin funda :* sa se incadreze intre 5 si 8-9 euro

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pana in 26 de ani, inscrie-te in programul Orange young, si fa-ti o oferta pe nelimiteaza-te.ro
Iti pui cate minute/mesaje/mb vrei.

De ex cu 7 euro, eu mi-am activat urmatoarea : 1000 de minute in retea, SMS Nelimitat in retea, 110 minute si mesaje nationale (iar din minutele nationale pot sa sun si in strainatate pe mobil!) si 300 de mega trafic.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ofertele pe www.cosmote.ro
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Eu cred ca cosmote are oferte mai avantajoase, dar mai intai uite-te pe situl operatorului