| Jitar_Alexandra_1991 a întrebat:

As vrea sa stiu daca Allview P6 Life este bun.Nu stiu pe care sa aleg dintre Allview P6 Life si Samsung Galaxy S3 mini.

Răspuns Câştigător
| Antooooooooooooooo a răspuns:

Părerea mea este că un Samsung Galaxy S3 mini ţi s-ar potrivi mai bine, fiind fată. În primul rând datorită designului dar şi ca soft. Găseşti huse mai uşor etc. Nu spun că Allview P6 Life nu este bun, din contră; este un telefon foarte frumos. Dar nu mi se pare potrivit pentru o fată. În orice caz gusturile nu se discută. Ambele sunt foarte bune, dar eu aleg Samsung Galaxy S3 mini happy.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/4980,4146

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Allview P6 Life e mult mai bun de cat S3 Mini...ar fi mai ok din punct de vedere a specificatiilor sa alegi P6 Life.

| NickPop a răspuns:

Galaxy s3 mini

| Brotacel12 a răspuns:

Mai bine alegi Samsung s3 mini, nu poti compara calitatea telefoanelor Samsung cu Allview