| Sandu3 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce telefonul meu in momentul cand il cuplez la o baterie externa incarca doar cateva minute iar apoi se opreste din incarcat? Uneori sta mai mult(5-10 minute)alteori doar dupa un minut se intrerupe incarcarea. Ledurile de la baterie se sting si nu mai incarca decat daca apas eu tasta de pe baterie.

2 răspunsuri:
| anonimacwl a răspuns:

Asa se intampla si la mine dar nu se mai intampla! Nu stiu verifica daca incarcatorul este potrivit adică compatibil! nu stiu ce sa zic! Eu am schimbat incarcatorul! si merge acum! sper ca te-am ajutat!

| Sandu3 explică (pentru anonimacwl):

Cred ca ai vrut sa spui cablul USB care face legatura intre telefon si bateria externa de care pomeneam.Ce legatura are cu incarcatorul? Cand il cuplez la bateria externa face asa, la incarcare cu incarcatorul cuplat la priza, merge normal.Asa ca despre cablu ai vrut sa spui, nu?