| AleyMix a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot sa pun parola la tastatura la telefon Nokia Asha 201. Meniu >- Setari >- Aparat >- Blocare taste(nu autoblocare ) Si imi cere un cod ...codul care il vreau la blocare tastatura, dar cand bag codul dorit imi scrie de fiecare data eroare! Plus ca in Meniu >- Setari >- Siguranta >- Coduri acces >- Modificare cod de siguranta. Si aici imi da sa bag codul... Oare are legatura cu codul de la blocare taste care imi da eroare? Nu am incercat deoarece scrie ca acest cod trebuie pastrat intr-un loc sigur si m-am speriat asa ca nu am bagat codul. Va rog ajutati-ma! Sau macar dati-mi un sfat

1 răspuns:
| lusiii11 a răspuns:

Codul este 12345 happyacă nu este acceptat, contactaţi cel mai apropiat punct Nokia Care pentru a vă debloca aparatul. Pentru a găsi cea mai apropiată locaţie, accesaţi site-ul Web Nokia local şi navigaţi la Suport > Contactează-ne.