| metzbalazs a întrebat:

As vrea sa va intreb, daca pot achizitiona un telefon mobil Samsung galaxy mini 2 de la Orange shop cu puncte thank you, dar la pret standard.Am auzit ca Orange nu vinde telefoane la liber.E adevarat? Dau funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!

NU este adevărat ce ai auzit.
Orange vinde telefoane la liber : spre exemplu acest model de telefon costă 109 EUR la preţ standard ( la liber, fără abonament ).

Iar dacă vrei să foloseşti punctele Thank You, atunci ai REDUCERE de preţ, proporţional cu valoarea lor - vezi pagina OFICIALĂ :
https://www.orange.ro/......axy-mini-2

Toate cele bune.

| metzbalazs explică (pentru bursuc001):

Da,adevarat,dar acesta se vinde din magazinul online.nu stiu daca se vinde si in Orange shop la pret standard. oricum mersi pentru raspuns!

| bursuc001 a răspuns (pentru metzbalazs):

Cu plăcere!

DA, se vinde şi la Orange Shop la acelaşi preţ.

Mersi şi eu pentru fundiţă.

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Poti sa cumperi cu punctele thank you, 10puncte=1euro,dar daca doresti sa il cumperi online de pe www.orange.ro,punctele tale valoreaza mai mult.Si la liber se poate, dar este putin cam scump.

| metzbalazs explică:

Va multumesc foarte mult!