| Dafuqq a întrebat:

As vrea un telefon cu android 4.1/4.2 pe care sa pot sa ascult muzica,sa joc jocuri,sa fac poze/filmulete si sa navighez cu usurinta prin meniuri, etc. Ce-mi recomandati?

11 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Câţi bani ai?

| Dafuqq explică (pentru ovidius):

As prefera sa nu depaseasca 8-9 milioane. Nu de alta, dar nu-mi bag toti banii intr-un telefon tongue.

| ovidius a răspuns:

Samsung Galaxy Young ar putea fi o opŢiune.

| LivingLouder a răspuns:

Nu-ti lua Young. Din asta am eu si nu e bun deloc. Incearca Htc Cha Cha ddin asta are mama si e foarte bun

| AlexVizitiu a răspuns:

Iti recomand Vodafone Smart III. Daca esti norocos poti gasi chiar un Google Nexus 4 la 900 de lei big grin

| OmNom a răspuns:

Daca nu ai nimic cu Marca SAMSUNG sa stii ca Samsung Galaxy Young este perfect deoarece indeplineste toate cerintele tale big grin

| Dafuqq explică:

Mai astept raspunsuri. intre timp sa-mi spuna si mie cineva care e cel mai bun: E-boda eruption v200 sau Alcatel one touch idol?
Multumeschappy

| AlexVizitiu a răspuns (pentru Dafuqq):

Eu as merge pe Alcatel.Are un ecran ceva mai mare si o camera mai buna.

| Dafuqq explică (pentru AlexVizitiu):

Da..si e mult mai ieftin, cred ca o sa-mi iau un Alcatel. :-s am inteles ca e-boda nu e prea bun si nu eram sigur de asta.

| Dafuqq explică:

Mai astept raspunsuri.

| Dafuqq explică:

Tocmai mi s-a spus ca nu-i bun Samsung young, ala.Mai vreau pareri.