| KriS_5934 a întrebat:

As vrea un telefon insa nu ma pricep foarte bine si chiar nu stiu ce telefon ar avea tot ce imi doresc:tastatura qwerty,sistem de operare android,mufa de casti normala(de Nokia/calculator), wifi si sa aiba camera si in fata..nu stiu exact cum se spune, repet nu ma pricep foarte binebig grin. sper sa ma poata ajuta cineva! funditaaa

1 răspuns:
| TommyLynn a răspuns:

In primul rand, ce vrei de la el? Sa fie un telefon normal sau ceva mai mult (aplicații, jocuri, GPS, Wi-Fi)?