| KoJo07 a întrebat:

Astazi am fost sunat de un numar cu prefix +355 (nu stiam ca e de albania, pana sa caut pe net ). Asteptam un curier si credeam ca e de la curier apelul, am incercat sa raspund, dar am observat ca apelul s-a inchis inainte sa il deschid ( in orice caz apare apel pierdut). Dupa am incercat sa sun inapoi ( nu stiam ca e numar strain, nu m-am uitat atent, credeam ca e curierul cum am zis mai sus ) si mi-a spus credit insuficient, desi aveam credit pe telefon (sunt pe cartela, nu am abonament). in istoric apelul meu catre numar apare ca apel de iesire ( cred ca inseamna apel nereusit) iar cel primit de la el apare apel pierdut.
Daca nu am abonament, risc ceva cu genul asta de numere?

2 răspunsuri:
| aADI a răspuns:

Nu răspunde la numere de genul ăla, curierii au număr de Vodafone/Orange. unde vezi Albania / Brazilie nu răspunde, îs țepari.

| valy7131 a răspuns:

Risti sa iti pierzi bani(euro) de pe cartela daca ai daca nu ai si ai abomanent te va durea sufletul cand va trebui sa platesti factura asa ca daca te va mai suna cineva cu prefixul acela nu mai in suna inapoi daca nu ai nimic pe cartela nu se intampla nimic

Daca raspunsul meu te-a ajutat astept fundita