| Sues a întrebat:

Astazi cand mergeam catre casa am vazut pe cineva care se uita la o femeie blonda cu voce robotizata care parca canta. Nu am vazut titlul videoclipului, deci, puteti sa mi-l spuneti mie?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca eu ma uit acum la un film cu bataie, tu-mi poti spune la ce film ma uit?
De ce, nu poti?
Cam acelasi lucrus e intampla si nou, neavand cum sa ghicim la ce se uita un oarecare pe stada.
Invatati sa puneti intrebari logice, cae fac sens, nu idotenii.
De ce nu l-ai intrebat pe ala, la ce se uita?

| laSoledad a răspuns (pentru Violleta2022):

"De ce nu l-ai intrebat pe ala la ce se uita?" - Da, chiar! laughing

| laSoledad a răspuns:

Nu se obisnuieste sa incepi o intrebare cu "deci", e lipsit de sens.

| Bogdan70001 a răspuns:

I feel fantastic?

Daca asta este da-mi o funda ca nu cred ca-ti mai raspundea alt cineva

| Sues explică:

L am intrebat si mi o spus ca ii place cozonacul