| IoanaIonuca a întrebat:

Astazi vreau sa imi resetez telefonul (revenire la setarile initiale) si nu stiu ce aplicatii pentru curatare, baterie bla bla sa imi pun. Antivirus il am pe cel de la Orange, ce sa imi instalez?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. Antivirus si atat.Cureti manual si gata.Vei vrea si altele, jocuri si ingreunezi telefonul.

| Alina17Gabriela a răspuns:

Facebook,Instagram,WhatsApp,Skype,Snapchat,Messenger
Daca iti place sa editezi iti recomand Picsart

| IoanaIonuca explică (pentru Alina17Gabriela):

Nu la astea ma refeream, la ceva pentru curatarea telefonului, pentru baterie, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alina17Gabriela):

Intri la setari-aplicatii si inchizi aplicatiile care ruleaza in fundal si nu iti trebuie.Astfel lasi mai liber procesorul si rapsunde mai bine, mai repede. Tot in setari la stocari, depinde de telefon, gasesti sa golesti meoria cache.Cam atat se face la un telefon. Eventual descarci Advanced MobileCare si iti face programul ala toata curatenia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Memoria cache*