| Psihiatrie a întrebat:

Ăștia care aveți ifon,cum fac sa nu-mi mai ceara parola când deblochez telefonul,cu greu am scăpat de face id, fără judecată ca am avut telefon cu butoane happy

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Settings - face id and passcode ( din acelasi meniu de unde ai dezactivat face id poti dezactiva si parola ) asta presupanand ca mai sti ce parola ai pus.

| Psihiatrie explică (pentru dinaprilie):

Mersi mult, am trecut de pe android pe iPhone și e foarte complicat…

| dinaprilie a răspuns (pentru Psihiatrie):

Asa mi s-a parut si mie cand am incercat sa trec pe android acum vreo x ani.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Membrii comunității TPU are decât Aifon!
winking
Deci nu știe să-ți răspunde!
hee hee