| RaducuCristian19 a întrebat:

Asus Rog I5, Ge force 1050 ti, sau un iPhone 11?

Stiu ca nu se prind una langa alta, doar că sa-mi spuneti parerea sincera

4 răspunsuri:
| Tigan_Raresioan_1993 a răspuns:

Personal aleg Pc-ul acum depinde si ce ai tu mai multa nevoie. Sunt persoana care nu intelege de ce ai dat peste 3000 de lei pentru un telefon, adica un telefon de 1000-1500 lei face cam acelasti lucru asta daca nu iei telefonul pentru gaming ceea ce mi se pare o prostie. jocurile de pe mobil sunt casual si nu ofera aceeasi experitenta ca si pc-ul. Deci personal as alege pc-ul dar daca iti iei un gtx 1050 ti consider ca e necesar sa ai un monitor VRR adica cu G-Sync desi pretul e piperat merita jocul e smooth ai nu ai tearing stuttering si nici input lag. Pana la urma alegerea e a ta. Deci ce alegi?

| RaducuCristian19 explică (pentru Tigan_Raresioan_1993):

Am uitat sa mentionez, ca este un laptop

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Eu as alege pc-ul deoarece pe el poti sa te joci jocuri mult mai bune, e o experiență mult mai bună ca cea de pe telefon, poti sa faci mai multe chestii, nu stii pe viitor daca vei avea nevoie de un telefon, as axa alege pc-ul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Tigan_Raresioan_1993):

Nu e PC, e un spanac de asa-zis laptop de gaming care numai laptop de gaming nu e...