| AdrianBraga99 a întrebat:

Atentie sunt in cautare de telefon mobil as dori unul pina la 2100 lei moldovenesti cine a poate ajuta? Doresc sa-l procur din Chisinau sunt din RM r. ialoveni!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai reusit sa cumperi telefon? Pai daca il iei din Chisinau de unde sa stim noi ce tipuri de telefoane sunt pe acolo.Ai primit ceva raspunsuri ieri la precedenta intrebare.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Din cate stiu eu 2100lei moldovenesti sunt. 500Ron?
Pai daca cauti telefoane QWERTY (daca scrii multe mesaje), atunci Nokia Asha 302!
Daca vrei android, ia-ti Samsung Galaxy Mini 2!
Sper ca te-am ajutat!