Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Aţi avut Samsung Galaxy S5? Cum vi s-a părut, ţine bateria?

Răspuns Câştigător
| AL1993 a răspuns:

Am avut pana acum 5 luni si mi s-a parut foarte ok. Purtam mereu o baterie de rezerva cu mine dar asta doar pentru ca stateam mai multe zile afara. In rest recomand sa nu folosesti aplicatia Facebook. Te tine cu 30% mai mult bateria

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu bateria la Samsung nu prea ai de ce sa-ti faci griji la niciun model. Am de cand sunt mica telefoane de la ei si bateria nu a fost pana acum o problema.

| octav005 a răspuns:

Este ok bateria, tine si o zii intreaga. cu poze, wi fi activat, poze etc

| 393Dan a răspuns:

Il am de 2 ani deja si cu toate ca am avut un timp cand jucam foarte mult pe el, oricum bateria tine. Daca acum stau vreo 3 ore pe net tine o zi. Daca nu fac aproape nimic la el, sta si vreo 5 zile. Eu recomand!

| raulllllll a răspuns:

Te tine in jur de 2-3 ore daca stai pe Facebook, mess, snap, whats app sau aplicatii de genul asta