| emmaandreutza a întrebat:

Ați pățit să nu vi se mai încarce brusc telefonul? Mie nu mie se încarcă de ieri deloc, am un GalaxyA40

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ai incercat sa il repornesti?
Ai incercat in alta priza, sau cu alt cablu/ eventual alt incarcator cu totul?

| emmaandreutza explică (pentru NLS):

Am încercat si alt încărcător, nou. De repornit am incercat de cateva ori si nimic.

| sierra1 a răspuns (pentru emmaandreutza):

Se mai intâmplă să "moară" bateria. Pui alta și gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. Cu un Motorola V360. Prima dată a fost de la incărcător apoi de la telefon. În cele din urmă a "murit" de tot (telefonul), n-am mai avut ce-i face.

| Skarr a răspuns:

Daca ai incercat mai multe prize, cabluri, încărcătoare și tot nimic, ori are ceva bateria ori mufa de incarcare