| Frank51 a întrebat:

Ati reusit sa faceti aplicatia Youtube sa mearga pe P40 Pro?

Răspuns Câştigător
| Illuminati2016 a răspuns:

Daca ai p40 pro poti incerca sa instalezi Youtube vanced

3 răspunsuri:
| Frank51 explică (pentru Illuminati2016):

You saved my life! Am ignorat complet optiunea asta si incercam sa instalez serviciile google fara succes, azi dimineata cand intru pe TPU am vazut raspunsul tau si am zis sa incerc, a mers in 5 secunde! laughing

| nicu991 a răspuns (pentru Frank51):

Am Vanced pe telefoane de vreo 2-3 ani, pentru ca nu suportam reclamele si limitarea rezolutiei happy

| Illuminati2016 a răspuns (pentru Frank51):

Nu-i nici o problema, vezi sa iti pui black in loc de gri tema sa arate mai bine pe ecranul OLED