| kiko_3973 a întrebat:

Atunci cand filmez cu iphone-ul nu se aude. Difuzorul merge e totul ok dar nu stiu cum sa fac sa se auda filmarea. Stie cineva cum as putea sa fac sa se auda si ce filmez? Asa e de parca m-as uita la o filmare fara sonor.

1 răspuns:
| stefan009 a răspuns:

Pai tu trebuie sa umbli la setari la ton sau la sunet intelegi tu si acolo o sa-ti apara 5 lini ingrosate si dai in stanga su indreapta in stanga sa se auda mai tare si in dreapta sa se auda mai incet daca nu merge inseamna ca il ai pe silentios.