| TheWolfOficial1 a întrebat:

Au inceput sa mi se inchida aplicatiile de pe telefon. Ieri toate au mers ok. Am dat update la telefon, in caz ca asta era problema. Am dat si restart, am sters si reinstalat unele aplicatii dar nimic. Jocurile par sa fie mai afectate, cat whatsapp si Instagram merg. Am 1, 9 ram liber si cu GB nu se pune problema.
Telefonul e Samsung Galaxy A41.
Ce as putea sa ii mai fac?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Am văzut și eu, de azi, la unele aplicații (eu nu mă refer la jocuri, fiindcă nu am in telefon), imi cer "repornire", pe urmă se solicită "închidere aplicatie". Să știi că și eu am dat restart la telefon. Dar, probabil sunt niște probleme tehnice, pe undeva. Dar nu in telefoanele noastre.

| TheWolfOficial1 explică (pentru NLS):

Cam ciudat. Am cautat pe google https://www.androidpolice.com/......fix-them/. Aparent ce spune articolul ajuta, cat acum merg :")

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa o scanare de virusi, prin site-ul ESET online.
https://www.eset.com/us/home/online-scanner

| Catrice a răspuns:

Ma da toți aveți erori zilele astea? Ce telefoane sh aveți?hee hee

| floresdemayo a răspuns (pentru Catrice):

Abține-te, că nu e telefon sh! tongue

| Catrice a răspuns (pentru floresdemayo):

E na am auzit ca telefoanele astea din ultimii 2-3 ani au piese din telefoanele mai vechi aruncate care sunt microcipate de pentagon și nasa și de aia dau eroare aplicațiile în masahee hee

| NLS a răspuns:

Se plangea lumea ieri de Redmi 9, asemanator cu ce ai avut tu (iesea cica din aplicatii).
Deci posibil tot asta era cauza.
Eu n-am ce sa comentez, caci ce avem prin casa - merg toate: atat Xiaomi, cat si Samsung si Huawei.