| alexandrapetre20 a întrebat:

Au Samsung Galaxy A3 si Samsung Galaxy A5 senzori de amprenta? Eu personal nu cred ca au, dar vreau sa fiu 100% sigura.

Răspuns Câştigător
| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Telefoanele din gama A nu au senzor de amprenta incorporat. Se spune ca A8 va avea senzor de amprenta. Samsung galaxy A8 s-a lansat doar in china si va mai dura pana va ajunge si la noi. Dar din cate se spune va ajunge anul acesta si in Romania. Costa 515 dolari in China varianta cu 16GB iar cea cu 32GB 565 de dolari. Eu zic daca vrei un telefon cu senzor de amprenta sa iti iei un s5 mini sau un s5. Dar daca vrei si sa faca poze bune iti sugerez sa il astepti pe A8, funda?

1 răspuns:
| AlynHere a răspuns:

Nu au.
Doar Samsung Galaxy Alpha are.