| Synapse a întrebat:

Au telefoanele cu Android aplicatia Yahoo Messenger,sau o poti instala, din magazinul de aplicatii?
Ma intereseaza un telefon gen S2 sau 900Lumia, si as vrea sa stiu daca am posibilitatea sa folosesc aplicatia Messenger.

Răspuns Câştigător
| BlueD a răspuns:

Ai posibilitatea sa folosesti aplicatia Messenger, dar dupa ce o descarci din Android Market. Nu e preinstalata, ca Facebook-ul, de exemplu. happy

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nokia 900 lumia e cu windows nu e android. Telefoanele vin preinstalare cu anumite aplicaţii (unele) şi le poţi downloada şi tu de pe android market cu update-urile la zi.winking

| RoFilmeOnline a răspuns:

O gasesti in market sa o descarci gratis. O sa iti mearga

| ArianaAry0000 a răspuns:

Eu am lumia710 si orice aplicatie vreau o descarc din 'Marketplace' sau de pe acest site http://www.windowsphone.com/it-IT/marketplace.
FUNDA?

| adrii22 a răspuns:

O gasesti gratis, apoi o instalezi happy

| Popoviciu_Adrian_1990 a răspuns:

Da il poti instala gratuit din Magazin Play daca ai androi si recomandarea mea este sa iti iei un LG optimus l5