| musli a întrebat:

Avand in vedere ca am un buget de 1300 lei ce-mi recomandati. Sa mai astept pana in toamna si sa-mi achizitionez un Samsung galaxy s3 sau sa imi cumpar acum un LG 4x hd?

Răspuns Câştigător
| vladelvis a răspuns:

Da,asteaptă si o sa-ti iei un s3, o sa se ieftineasca!

8 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Eu as astepta pana in toamna pentru un S3 happy de fapt, chiar astept, dar pentru un minihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in locul tau mi-as lua un Sony Ericsson XPERIA X10.
Dar din alea doua mi-as alege Samsungul ca e mai bun dupa parerea mea.
Tu decizi cand vrei sa ti-l iei!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
In primul rand, nu sunt samungist SAU lg..ist? Eu cat de cat ma pricep la telefonae si as putea sa iti dau o vaga idee.
Desi este o alegere grea, deja am facut-o happy
Pana in toamna sa mai astepti? Stii ce inseamna asta? Inseamna ca o sa mai astepti inca jumatate de an (6 luni) doar ca sa iti iei un telefon cu PUTIN mai bun!
Asa, si eu, cu un buget de 500Ron as putea sa imi iau un Galaxy Mini2, SAU sa astept 4 ani pana se va face Note2 500Ron!
Eu nu as avea de gand sa stau inca jumatate de an cu janghina mea doar ca sa imi iau un S3, in loc de un telefon aproape la fel de performant ca el, fara sa mai astept cele 6 luni in schimb.
Achizitioneaza acum 4X HD!
Este mult mai elegant si...defapt, cam acela este singurul avantaj.
Totusi, eu spun ca exagerezi! Acum S3 este 1600Ron. Cum ai strans pana acum cei 1300Ron, vei mai putea strange in 2 luni inca 200Ron. Si peste 2 luni (Iunie), GS3 va fi undeva pe la 1500Ron! Si da, daca ai de asteptat doar 2 luni, eu asta as face! Adica..sa fim seriosi, S3 este mai bun in toate categoriile decat acel 4X HD.
Dar..nu mai ai si tu prieteni, parinti, bunici, frati..CINEVA care sa te mai ajute cu 300Ron?
Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| davidtm a răspuns:

Eu ti-as recomanda telefonul asta.
daca tu crezi ca spun asta sa i-au funda.nu e asa.eu am avut acest telefon.se misca mai bine ca calculatorul meu.
n-o sa regreti.are ecran de 5.3. telefonul asta e WOW.http://www.okazii.ro/......a125269786

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Dintre telefoanele mentionate de tine eu as alege LG-ul pentru ca :
1.are CPU : Nvidia tegra 3, GPU : ULP GeForce;
2.este mai elegant si mai aspectuos decat S3
3.are un procesor mai mare :
-S3 : 1.4 GHz quad-core
-4X HD : 1.5 GHz quad-core

Per total LG-ul are specificatii mai bune, sa nu mai spun de graficile care le are la jocuri ( WoW!).

| charleslouboutin a răspuns:

Pai iti mai trebuie cam 200 ron...mai asteapta putin ca vor scadea preturile..acum ca s-a lansat s4 happy

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Daca n-ai ce face cu banii alege un LG 4X HD. E la fel de bun ca si Samsung galaxy s3.