| Culturism69 a întrebat:

Avea un coleg un telefon cu, care filma HD normal iar apoi putea reda videoclipul in slow-motion.
Stie cineva ce telefoane pot face acest lucru?!

Răspuns Câştigător
| MikeTech a răspuns:

Depinde. Poate fi ceva care telefonul are in sistem, dar poate fi un program scos din app store. Indiferent ce sistem de operare ai Android, iOS, poti sa scosi de pe net programe pentru slow motion effect

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Majoritatea telefonelor poate face asta.

| bogdan324 a răspuns:

Depinde de telefon, nu toate a aceste optiuni, trebuie sa ai telefon cu android

| xxx8 a răspuns:

Samsung s4 HTC one pot face asta si este nativ nu trebuie sa descarci nimic ca sa poti face filmari in slow motion sau fast motion