| cornelmarius a întrebat:

Aveti careva telefonul acesta? Merita sa il cumpar?
http://www.emag.ro/......DSRM3MBBM/

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de performant la preţul pe care-l are happy
Într-adevăr, tipul de display şi rezoluţia sunt cam SLABE, procesorul este doar Quad-core 1.2 GHz, memoria internă este cam mică - dar, NU ai ce aştepta mai mult la acest preţ...

Toate cele bune.

| Ineys a răspuns:

Rezolutia ecranului il cam trage in jos, in rest e ok + ca e Samsung.happy

| InfinityLove2000 a răspuns (pentru Ineys):

Sa intreb ceva? E rezistent ca telefon?

| Ineys a răspuns (pentru InfinityLove2000):

Adica? Cum ca telefon? La ce te referi? Daca e rezistent fizic? Sa dai cu el de pamant? Nu cred, dar daca-ti scapa( nu pe beton/ciment/gresie etc ) cred ca e ok.