| Stufii a întrebat:

Aveti idee cand sau daca va aparea Android 5 (Lollipop) pentru Samsung S4 Mini? happy

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nup, ultimul update a fost la 4.4.
oricum, poti descarca custom rom-uri

| notefree a răspuns:

Nu va primi va muri cu kitkat
Detin acelasi model si mi-as dori sa primeasca 5.0

| Stufii explică (pentru notefree):

sad Nu esti singurul care isi doreste asta.

| Stufii explică:

Ce bine ar fi, dar nu cred ca la S4 Mini o sa faca upgrade la SO. Poate la Note 2 o sa apara. happy

| NeaPopa2015 a răspuns:

Pai fa-i update frate, sau ia imaginea de pe xda developers si instaleaza, nu sta cu mana intinsa!

| Stufii explică (pentru NeaPopa2015):

Am incercat sa-i fac update "frate", dar imi zice ca nu sunt disponibile update-uri noi pentru "acest" dispozitiv. De asta intreb.

| Dorin_Rosu_1997 a răspuns:

Prin august cred asa am si eu un note 2 si la fel 4.4.2...