| Skrilly a întrebat:

Aveti idee cat coste un display de Orange Hiro?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Costa cam in jur de 80-90 de lei.

8 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Cam un milion, din câte am auzit. s:

| anonima01 a răspuns:

L-ai stricat atat de repede? Si eu am facut-o, parerea mea ca e cel mai penal telefon din cate au fost. Deci al meu s-a stricat imediat, avea abia o luna, e super sensibil, nu stiu cat costa insa parerea mea este ca daca te costa destul de mult ai putea sa iti schimbi telefonul, nu este calitativ deloc. E prima teapa pe care o iau de la Orange, insa va fi si ultima, sper ca pe tine sa te tina mai mult.

| Skrilly explică (pentru anonima01):

Oh stiu daca stiam ca E asa doamne nu il mai luam...nu stiu o sa stau displayul spart adica are decat o saptamana

| anonima01 a răspuns (pentru Skrilly):

Doar ca mie nu mi s-a spart displayul, la mine s-a stricat de la niste aburi si nu se mai deschide si aia de la Orange nu il repara ca cica e vina mea.

| Skrilly explică (pentru anonima01):

Pfff, doamne ce porcarie, eu o sa ma duc la Orange, daca nu il repara cu garantia serios ca nu il fac!

| anonima01 a răspuns (pentru Skrilly):

Nu iti repara displayul, daca mie ca nu mi s-a mai deschis telefonul nu l-au reparat. In fine, asta e prima si ultima teapa pe care o iau de la ei. Oricum eu zic sa nu ti-l schimbi pentru ca nu stii cat te va tine telefonul si ar fi pacat sa dai i n jur de 100-200 de leii.

| AndreeaF88 a răspuns:

200 ron de la indivizi suspecti de pe tocmai, si 299 ron de pe site-uri serioase. Aduca daca faci un calcul, mai bine iti iei un alt telefon.

| Skrilly explică (pentru AndreeaF88):

Indivizi suspecti zici laughing)) oricum am avut un mare succes si mi l-au facut cu garantia