| KlawSixx a întrebat:

Aveti idee cumva care este numele telefonului gravat cu chipul lui Bruce Lee? Am intele s ca ar fi un Nokia, dar nu sunt sigur. As dori sa ma lamuriti voi si sa imi spuneti de unde se poate cumpara sau daca ast putea sa imi gravez telefonul si cat m.ar costa. Funda la raspunsul folositor.

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Da este Nokia N96 Bruce Lee Edition dar dati seama ca e editie limitata nu stiu daca il gasesti in magazine sau pe internet

2 răspunsuri:
| KlawSixx explică (pentru HidroGeNn):

Dar as putea sa imi gravez un telefon?

| HidroGeNn a răspuns (pentru KlawSixx):

Poti sa iti personalizezi carcasa la telefon la magazinele specializate.