| barcelonamessi a întrebat:

Aveti idee daca imi pot cumpara un telefon fara abonament de la Orange? eu am cartela Vodafone si vvreau sa ii pun cartela mea la el. stiti cumva daca pretul acestuia pe site-ul Orange fara abonament este pretul standard? FundaVOT

1 răspuns:
| Garielu a răspuns:

Da,iti poti cumpara un telefon fara abonament dar cost mai mult de exemplu un Iphone5c cost cu abonament nou 199Euro si fara abonament(pret standar)598, 99Euro.Eu personal te-as sfatui sa iti ei unu la mana a2-a pentru ca sunt mai ieftine si in general mai rezistente. Sper ca te-am ajutat.big grin