| beebbe23 a întrebat:

Aveţi idee dacă preţul unui Samsung Galaxy S3 se va ieftini când va apărea în România Samsung Galalaxy S4? Şi dacă da... cam cu cât?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S3-ul o sa se ieftineasca.S3 costa vreo 20 si ceva de milioane si mai nou o sa coste cam 17 si ceva.S4 o sa se scumpeasca si o sa coste cam 30.

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu sunt..pe INTREG de acord ca Razvan (cel de mai sus).
Pai.
Preturile pentru S3 incep de la 1650Ron in acest moment.
S4 va aparea in Romania pe la inceputul lui Mai, si nu cred ca va mai scadea atat de mult! Adica. daca S3 inca se mai ieftineste, va ajunge la pretul lui S2!(1250Ron).
Cand se va lansa, Preturile GS4 vor incepe de pe la. 2850Ron (16GB) si cam 3300Ron (64GB)
In mai? S3 nu va mai ajunge mai jos de 1500Ron, si nu va mai scadea mult timp - va ramane la pragul de 1500Ron!
Sper ca te-am putut ajuta!

| vladelvis a răspuns:

Da o sa se ieftineasca cu 200-300 de lei, va ajunge pe la 1500-1700 de lei, iar Samsung galaxy s4 de la 2900-3300 de lei!

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Poate se va ieftini el cu timpul...