| Grigore_Lucian_1997 a întrebat:

Aveţi idee de tastatura pentru android ginger cu emoji care sa functioneze pe facebook? sau cum le pot face pe cele normale sa functioneze? happy

1 răspuns:
| ALEXADRU a răspuns:

Daca ai instalata ultima aplicatie de facebook de pe google play sterge-o ca e o tampenie foarte bugata cauta o versiune mai veche si vor merge toate emoticoanele.
P.S: Cele mai bune keyboard sunt cele cu plata de pe google play dar risti sa gasesti ceva care nu iti va conveni deci mai bine ramai la prima varianta cu facebook app mai veche.