| SebastianXeno a întrebat:

Azi am implinit 13 ani (7 mai 2018) Si am strans 2087 de lei si vreau sa-mi cumpar un telefon nou, in momentul dr fata am Samsung galaxy j5 2016 care a fost o mare dezamagire pentru mine la pret-calitate.Ce telefon imi puteti recomanda la 2000 de lei? Vreau sa fie bun la jocuri ca pubg mobile etc.O zi buna, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| fyndtnydt7u a răspuns:

Iați Xiaomi. Eu personal folosesc unul de câteva luni bune. E până-n 1 mie de lei și merge bine de tot pe jocuri. Totuși, telefoanele nu sunt făcute pentru a te juca pe ele.

2 răspunsuri:
| GimiBRO a răspuns:

Cu cat il vinzi si de unde esti? Zimi mai multe informati despre telefon

| SebastianXeno explică (pentru GimiBRO):

Telefonul are display-ul spart nu foarte dar e...tu cat ai oferii?