| TheWinner a întrebat:

Azi mi-am luat un telefon de la Orange : Alcatel one touch pixi 3(4). Imi merg datele mobile dar wifi-ul nu. Adica mi se conecteaza dar nu-mi merge netul. Eu am router de la tp-link si mentionez ca pe celalalt telefon merge wifi-ul.

Răspuns Câştigător
| Gabriela112312 a răspuns:

Este din cauza telefonului am exact acelasi telefon si mie nu imi merg datele mobile dar imi merge wifi-uleste problema de la fabricare cand m-am dus cu el la reparat mi-au zis ca asta e defectiunea telefonului si ca nu au ce face iti spun sincer acel telefon nu e bun de nimic.