| andy14 a întrebat:

Azi mi-ap pus o folie de protectie la telefon l-am sters de praf dar cand am pus folia tot s-a infiltrat cateva particule si am bule. Poate fi afectat telefonul in timp?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic telefonul, si nici nu se duc in timp.Alea asa ramanlaughing.

| cocosteluta a răspuns:

Nu stiu cum sa scapi de bule, poate se duc in timp, dar si mie mi s-a intamplat la fel si nu mi-a afectat cu nimic ecranul. E ok atata timp cat nu te deranjaza atunci cand umbli pe telefon.happy

| AndradaMariaBarbu a răspuns:

Nu, telefonul nu este afectat cu nimic. Asa am avut si eu, dar mi-am dat folia jos pentru ca nu imi placea laughing Insa telefonul nu va fi afectat cu nimicwinking