| mateiok a întrebat:

Cineva mi-a indoit telefonul Samsung a 33. Cat sa ii cer pentru reparații? Am nevoie de răspuns pana mâine (telefonul inca are garantie). Dacă nu știți un preț fix măcar între cât și cat

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ecran + manoperă + drumuri + disconfort = măcar 500 (asta dacă tel-ul funcționează fără problmeme)

| mateiok explică (pentru sierra1):

Chiar la asta ma gandeam. mersi mult

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu trebuie să-ți spunem noi cât să-i ceri. Te duci frumos cu persoana respectivă la service și-l pui să achite factura pentru reparație.

Răspuns utilizator avertizat