| SalamSARegetonTZa a întrebat:

Bai, deci am si eu o problema la Instagram. Cand fac insta stroy si filmez, imediat cum filmez se vede normal, dar dupa ce postez se vede cu niste pete verzi pe ecran, ca si cum as pune un efect cu verde dar eu filmez normal, stie cineva cum sa rezolv? Dau funda

1 răspuns:
| Pusycat a răspuns:

Intră la setări și uitate ce ai activat.Pe ecranele unora dintre telefoane exista niște,, butoane rapide" care dacă din greșeală sunt apăsate ele vor activa o setare fără știința ta. Dacă nu merge verifica camera ca poate e stricata. Funda?