| PrivesteCatreCer a întrebat:

Bai fratilor chiar nu m-am lamurit! Vreau sa fac schimb cu un prieten, am un Allview p6 life si m-am cam plictisit de el si vreau da il dau pe un iphone 4. Vreau sa stiu daca merita. Am mai pus intrebarea asta o data laughing. Repet e de incredere baiatul.

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Iti mai raspund inca odata la intrebare, fii atent ce specificatii are Allview-ul tau si iphone 4
Al tau-procesor quad core de 1. 3Ghz, procesor grafic mali-400 foarte puternic in jocuri, 1gb ram ddr3, camera pe fata de 8mpx 1080p, camera secundara de 2mpx, baterie de 1750 mAH[miliamperi]
IPhone 4
Procesor single core de 1Ghz
Procesor grafic powervr sgx 535, nici subway surfers care e un joc simplu nu merge fluent, se blocheaza de multe ori, am testat personal pe un iphone 4, 512mb ram, camera de 5mpx 720p, camera secundara vga cu o rezolutie foarte mica, se vede cam urat, baterie de 1420mAH
Acum sper sa iti dai seama ce teapa vrea ''prietenul'' tau sa iti traga

| PrivesteCatreCer explică (pentru bogdan324):

Sugereaza-mi niste telefoane cu care as putea face schimb.

| bogdan324 a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

Mai jos de un galaxy s3 nu se merita sa faci schimb, in general orice telefon la fel[sau mai bun] care este de firma cunoscuta si buna, gen Samsung, Sony, HTC

| PrivesteCatreCer explică (pentru bogdan324):

Mi-ar placea un HTC one m7 dar trebuie si diferenta laughing

5 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Aha, deci Iphone 4, decat Allview p6 life sunt foarte mici diferente telefonul Iphone 4 are 3.5 inch si Allview p6 life 5.0 inch, e un huge diference. Iphone4 e slabut eu recomand tot cu Allview p6 life plus e mare! big grin Acum nu conteaza ce spun eu alege ce vrei tu ce iti vrea moftul tau. Funda?

| AmmAn a răspuns:

Nuuu e mult mai bun p6 life!