| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,vreau sa imi iau un telefon,Samsung s5230, am vazut pe net ca toti zic ca bateria e foarte slaba,si mi-e frica sa nu iau teapa, voi ce ziceti? Sau imi puteti recomanda unul asemanator dar sa ma tina bateria? Mersi

Răspuns Câştigător
| yAdrian a răspuns:

Salut! Eu personal am avut S5230 dar am trecut la iPhone. Ma tinea bateria doua (2) zile dar il foloseam in continuu. Am facut un test. nu l-am folosit mai deloc doar la apeluri, spre surprinderea mea a tinut bateria 1saptamana si 2zile! Asa uz normal tine 3-4 zile! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

2 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Si eu am avut Samsung s5230 si am fost multumita. am auzit la un baiat ca il da cu 300-350 lei fara casti dar cu incarcator

| regeleromaniei a răspuns:

Eu mi-am luat si raman fara baterie doar atunci cand vorbesc ore intregi, daca nu vorbesc ma tine si 4 zile chiar daca ascult muzica destul de des. Depinde la ce pret gasesti eu am gasit la 350lei cauta pe net!