| Alexboss121 a întrebat:

Bateria de la s7 tine putin?
Aveam 100% dimineata si dupa amiaza l-am pus la incarcat dupa 2-3 meciuri de pubg.
Precizez ca am mod de economisire si luminozitate pe la un sfert.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Jocurile consumă bateria de aceea nu te tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este motivul pentru care telefoanele nu-s pentru jocuri si nu vor fi niciodata performante (cel putin nu pentru mai mult de 2-3 ore).

| Alexboss121 explică:

@CristiDinBucuresti cat ar trebui sa tina in mod normal, e la mana a 3 a laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexboss121):

Schimba bateria, dar oricum jucandu-te nu tine prea mult (poate doar daca-l tii la incarcat dar nu recomand decat daca esti pe baterie externa)