| TiniS a întrebat:

Bateria de la tableta mea s-a stricat
Incarca foarte greu si se descarca in cateva minute
Azi dimineata era incarcata 31% si acum e 0% si nu a fost scoasa de la incarcat. Am inteles ca am nevoie de o baterie noua dar nu ii pot da acel capac din spate jos.
La orice tableta se poate da acel capac jos, nu?
Ce pot face sa il dau jos?

3 răspunsuri:
| gigaset111111111111111 a răspuns:

Trebuie sa aiba un loc cam de 1 cm de acolo trebuie sa tragi cu unghia si apoi daca se ridica un pic dai nu scoti unghia o taragi pana se desface daca nu merge spune

| Leahu_Henrieta_1977 a răspuns:

Pai capacul are un fel de groapa si de acolo trebuie sal tragi... daca nu are imi pare rau

| Otto2014 a răspuns:

Cumperi baterie noua si te duci la cineva care stie s-o desfaca.