| Lumia350 a întrebat:

Bateria la Iphone 5 ține mai mult ca la Samsung S4?

8 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Nu.La Samsung te tine mai mult, indiferent de model, Samsung tine mai mult decat orice telefon Apple.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Am avut iPhone 5 tine foarte putin, e naspa rau. Il folosesti 30 de minute si o plecat.

| xCeline a răspuns:

Bateria la Iphone in general tine mai putin decat la Samsung daca il folosesti non stop daca doar vorbesti la telefon din cand in cand te tine toata ziua, maxim a doua zi. Dar daca te joci pe el in cateva ore e gata.

| Lumia350 explică (pentru xCeline):

Am S4 şi stau non stop pe net, tine 3, la iphon tot asa ar trebui, luand in consideratie ca ecranul e mai mic

| xCeline a răspuns (pentru Lumia350):

Am avut in trecut un Samsung si tinea bateria mai mult, acum detin un iphone 5 si ma trezesc fara baterie cand imi e lumea mai draga. happy

| Lumia350 explică (pentru xCeline):

Deci S4 e mai bun?

| xCeline a răspuns (pentru Lumia350):

Daca vrei sa te tina bateria da, S4 e mai bun

| mikirobert a răspuns:

Conteaza cum o folosesti