| andreea567890123 a întrebat:

Bateria la Iphone merge schimbată?

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Duh?

Daca e iphone 5, 6, 6S, 7, poti schimb tu bateria foarte simplu, te costa 50 de lei cu tot cu baterie.

| gelu1970 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| viavo a răspuns:

Salut! Este simplu de schimbat si poti sa o schimbi foarte usor daca ai putina indemanare si rabdare. Daca imi spui modelul pot sa iti dau un tutorial din care inveti cum sa il schimbi singura.

| andreea567890123 explică (pentru viavo):

Iphone 8

| viavo a răspuns (pentru andreea567890123):

Daca iti comanzi bateria te ajut sa o montezi. Iti trimit un link si iti explic mai detaliat ce si cum sa faci sa nu il strici. Sa ma anunti ve vrei sa faci.

| SoCristian18 a răspuns:

Da, merge schimbata, iar daca ai surubelnita potrivita si putina indemanare o poti face singur acasa.