| Piitica a întrebat:

Blackberry 8520 vs Samsung Galaxy Chat. Ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Salut! Eu recomand Samsung Galaxy Chat. Degeaba are Blackberry tastatura querty, ca nu prea e practic.Toate Blackberry-urile sunt kitch-uri, niciunul nu este original. Samsung-ul pe mine m-a multumit intotdeauna, prin seriozitate si produse de calitate.De asta iti recomand Samsung Galaxy Chat. Sper ca te-am ajutat.

11 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Daca vrei Samsung, ia unul de top(galaxy note, galaxy s2/3 sau Nexus).
Alt Samsung nu iti recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://www.emobil.ro/......le/compara

eu spun ca samsungul e mai bun

| cristiiiiiii a răspuns:

Samsung galaxy chat este mult mai bun.

| MaxKiller911 a răspuns:

Galaxy chat

| MitroKta a răspuns:

Samsung e peste BlackBerry din toate punctele de vedere. Plus ca e si mai nou cu vreo 3 ani. Uite si un comparativ:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2889&idPhone2=4866#results

| IepureleCuLopată a răspuns:

Cel mai bun este Samsung Galaxy Chat. Având în vedere și faptul că Samsung este prima firmă din lume ( pe locul 1 )

| Lykan a răspuns:

Clar un Samsung galaxy chat deoarece ecranul tactil si tastatura cverti il fac foarte util si performant

| Kinus12 a răspuns:

Samsung Galaxy Chat

| ElenaErika a răspuns:

Samsung Galaxy Chat

| christianlaroka a răspuns:

Samsung galaxy chat