| ღKimKimmyღ a întrebat:

Blackberry Curve 8520 vs Nokia C3. Care e mai bun? Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| xForSmile a răspuns:

Nu stiu exact care e mai bun, dar eu am Nokia c3 si e superwinking

| pwp a răspuns:

Blackberry Curve clar.

| anna1988 a răspuns:

Blackberry!

| kitty_9669 a răspuns:

Blackberry Curve 8520

| availablehandyman a răspuns:

BlackBerry normal

| shannygelu a răspuns:

Samsung

| MaxKiller911 a răspuns:

Decat sa-ti iei un Nokia sau un BlackBerry ( care au preturi MARI ), mai bine ia-ti un Samsung galaxy chat

| ღKimKimmyღ explică (pentru MaxKiller911):

De fapt, chiar nu au preturi mari... Un Galaxy Chat este in jur de 5 milioiane, dar C3 aproximatic 4. Blackberry are preturi foarte... diferite de la site la site.

| MaxKiller911 a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

De fapt BlackBerry baga in preturi foarte mult ( eu m-am referit la BlackBerry)
pe toate site-urile