| Alinutcelcurios a întrebat:

Nokia 9 pureview vs Nokia 8.3. Care făcea poze mai ok? Întreb fiindcă îmi e f foarte foarte FOARTE FOARTE GREU sa compar 2 FLAGSHIPURI Nokia, mă puteți ajuta? Nu am vreun interes sa cumpar dar vreau sa știu care e mai ok D.P.D.V.D al camerelor, DOAR AL CAMERELOR și a bateriei și cam atât, seara frumoasa!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu prea se pot compara camerele. 8.3 filmează cinematic cu camera de 64. Iar primul are 5 camere care funcționează simultan.
Ambele sunt vechi și nu le mai ține bateria deloc.
Orientează-te spre ceva apărut anul ăsta (asta înseamnă baterie bună și android nou).