| Neagu_Dydy_1999 a întrebat:

Bun! Am un telefon Samsung galazy s2 si vreau sa stiu daca il pot seta sa imi salveze automat tot ce descarc direct pe cardul de memorie. Daca da, stiti si cum?

Răspuns Câştigător
| DjDanutzy a răspuns:

Poti si sa setezi la optiunea stocare dar poti sa muti si singura ca se muta destul de repede o aplicatie de minim 100mb deci la cele cu 2-5 mb se muta repede aceasta optiune o faci la aplicatii-descarcate- (aplicatia ex: facebook) -optiuni-mutare-locatia-finish.