| Alexandru_Tanase_1991 a întrebat:

Bun azi cand am dat sa sun pe cineva mi s-a blocat telefonul si l-am inchis iar acum nu se mai deschide ESTE UN TELEFON Sony Ericsson xperia x10 mini care este problema?

4 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

L-ai pus la incarcat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla cu fostul meu mobil Galaxy S. Daca l-ai scapat pe jos sunt mai multe cabluri de 1mm stranse intr-un plastic protector care face cuplarea intre GPU si ecran. Poate ala s-a desprins s-au am mai patit odata si am rezolvat problema fara sa il desfac laughing.