| Popa_Mihnea_1995 a întrebat:

Bun deci acum cateva min ma jucam Elf Run(Joc facut de reteaua Orange) si ma duc la "Bonusurile mele" si vad ca am primit un voucher de 10€ si dupa imi da codul. Faze e ca nu stiu unde îl activez. Atat vreau sa știu. mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Hincu_Alexandra_1996 a răspuns:

Punctele pe care le câștig in joc sunt puncte thank you?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Voucherul premiu de 10 euro (TVA inclus), din aplicatia Elf Run se poate folosi astfel :
- La cumpararea unui telefon prin activarea sau prelungirea unui abonament pe o perioada contractuala de 24 de luni.
- La cumpararea de accesorii (doar din Orange Shop sau din magazinul online Orange)
La achizitionarea unui produs se poate folosi un singur voucher. Data pana la care se poate folosi acest voucher este 7 februarie 2017, inclusiv.
Poti sa vezi mai multe informatii despre oferta de iarna, aici https://www.orange.ro/oferta-iarna/.
O zi buna,
Orange helper