| EdyFcsb a întrebat:

Bun deci am un Samsung Galaxy J5 si l am resetat...cand vreau sa ma conecteze la contul google introduc email-ul si astept... dupa 20 de minute tot se încarcă si nu pot introduce parola sa ma conectez. ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Du-l la reparatwinking

| EdyFcsb explică (pentru Clorox):

De ce

| Clorox a răspuns (pentru EdyFcsb):

Pentru ca nu ai fost in stare sa memorezi un amarat de cont, crede-ma, a patit o prietena, trebuie sa-l duci la reparat!

| EdyFcsb explică (pentru Clorox):

Il stiu.dar nu se încarcă ...contul e bun dar nu se poate conecta

| Clorox a răspuns (pentru EdyFcsb):

Inca un motiv pentru care ar trebui sa-l duci la reparat!

| EdyFcsb explică (pentru Clorox):

Si acolo ce să i facă?

| Clorox a răspuns (pentru EdyFcsb):

Ce tu nu stii sa faciwinking

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Contul de google pe care-l cere, trebuie sa fie primul cont cu care a fost initializat telefonul. Daca nu-l mai stii, ai varianta de recuperare cont si parola.
Daca nici asta nu poti face, telefonul trebuie resetat in service, rescrierea software nu merge.
Trebuie sa apelezi la un service Samsung pentru a face telefonul sa functioneze din nou, se reseteaza contul google si vei putea seta orice cont doresti.
Mai jos ai niste adrese:

https://www.mobitel.ro

https://www.servicegsm.info