| 2011alexutza a întrebat:

Bun gasit TPU
Sa incep cu ..inceputul. Tel meu LG L 65 mergea mai greu si l-am dus la reparat, specificand ca sa ii faca si o actualizare de soft, daca asta e unica solutie. LG-ul avea Android 4.4.2 KitKat acum are CyanogenMod 12.1-UNOFFICIAL-w55M; Android 5.1.1. Eu am un backup al tel salvat in micro sd, in urma cu aproape un an, dar nu il deschide din lipsa de spatiu( asa scrie pe display). Asta e!
Pana aici nici o problema. Acum are tastatura Android ( care nu imi place pentru ca la sugestiile pe care mi le da sunt doar cuvinte aiurea )as vrea sa o schimb cu un alt tip de tastatura. Cum sa fac sa o schimb cu alta? Se poate schimba. tastatura?
Sau mai degraba telefonul...
Daca as reusi sa il dau resetare din backup ar fi super...dar nu stiu cum sa fac... ufff
Astept sfaturile dvs.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Fii fericita ca-l mai poti folosi!
Probabil memoria libera este prea mica sa mai descarci o noua aplicatie de tastatura, deci va trebui sa te multumesti cu ce ai. In caz contrar, n-ai decat sa-ti cumperi un alt telefon, care sa-ti placa - asta daca ai si banii pentru el...