| Robi1444 a întrebat:

Bun. sa ma ajute cineva. Nu ma lasa sa ma conectez sau sa fac un new account pe "Adaugati un Cont Google". Deci efectiv nu ma lasa. Dau pe Existent >- imi bag datele si imi da eroarea asta >- http://i.imgur.com/ZC2cvjl.jpg
Asa imi da si cand dau pe "Nou".
Ma ajuta cineva?! Dau funda!

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Cred ca e din date. Serverele Google ti-au salvat datele adresa ip a telefonului samd si cand tu incerci sa te conectezi iti da eroarea asta pentru ca ei deja au inregistrat telefonul cu primul cont. Eu am sters datele cache si mi-a mers, daca vrei sa fii sigur fa-i o reintializare la telefon, dar ai grija sa salvezi ce date ai prin el gen poze, clipuri, muzica, contacte etc