| Estera123 a întrebat:

A existat sau exista vreun abonament sau extraoptiune pentru cartela la Orange in care sa ai 3000mega de internet? Daca da, cat costa pe luna?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

A existat optiunea cu internet nelimitat intre orele 9-17 din oferta young. Aceasta optiune acorda 3000MB trafic la viteza ridicata iar dupa consumarea acestuia viteza era limitata la 128Kbps.
Daca ai nevoie de trafic de internet pe cartela prepay iti recomand sa consulti noua oferta pentru clienti prepay accesand link-ul de mai jos:
http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html

O zi buna,
Orange Helper

| Estera123 explică (pentru OrangeHelper):

Pai dupa denumire am impresia ca numai tinerii puteai beneficia de oferta. Si cat costa?

| vladlove123 a răspuns:

Salut. eu sunt pe cartela prepay de la Orange si ieri am primit mesaj cu aceasta extraoptiune cu 300 mb internet.Asa am primit eu in mesaj: stai pe net cat vrei! suna la 217 si ai : 3000 min sau sms in retea +100 minute sau sms nationale+ 300 mb internet pe mobil cu 7 euro credit pe luna. SPer ca te-am ajutat. Funda?